Międzynarodowe szkoły letnie

Rekrutacja do szkoły letniej Wydziału Mechanicznego Technologicznego oraz Wydziału Transportu w ramach programu SPINAKER

Wydział Mechaniczny Technologiczny wraz z Wydziałem Transportu zapraszają do udziału w drugiej edycji szkoły letniej programu SPINAKER organizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.

Przewidziany limit uczestników to 15 osób.

Szkoła obejmuje łącznie 60h zajęć dydaktycznych o charakterze wykładów, warsztatów oraz laboratoriów. Szkoły letnie dotyczyć będą procesów w łańcuchach dostaw. Uwaga zostanie skupiona na ich projektowaniu, modelowaniu oraz optymalizacji. Podczas zajęć wykorzystane zostaną nowoczesne narzędzia komputerowe. Nacisk zostanie położony na przekazanie wiedzy praktycznej, która zwiększy kompetencje studentów i będzie mogła być przez nich wykorzystana w dalszej edukacji lub przyszłej pracy zawodowej.

Szkoły letnie dedykowane dla studentów zagranicznych. Zarówno tych, którzy zdecydują się na przyjazd do Warszawy w ramach programu Spinaker jak i uczących się w Polsce na co dzień.

Więcej informacji na temat naboru, stypendiów oraz realizacji dostępnych jest na stronie: https://nerw.pw.edu.pl/spinaker.

Termin rozpoczęcia rekrutacji zostanie podany niedługo!

Już teraz zachęcamy wszystkich do zapoznania się z warunkami uczestnictwa, ogólnymi założeniami programu oraz wymogami rejestracji online.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoły letniej Wydziału Transportu i Wydziału Mechanicznego Technologicznego: 

https://nerw.pw.edu.pl/spinaker/International-summer-schools-WUT/Modeling-and-improvement-of-processes-in-supply-chains 

Pobierz broszurę