Aktualności

Rekrutacja do XVIII edycji już trwa.

Do połowy listopada, dokładnie do 16 listopada trwa rekrutacja na kolejną, już XVIII edycję naszych studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC". Nie zwolniliśmy w pandemii koronawirusa SARS CoV-2 , dopasowaliśmy się do potrzeb i możliwości nie ujmując przy tym niczego z naszych wymagań. Już można się rejestrować. Zatem zapraszamy na kolejną XVIII edycję.

I Mazowieckie Sympozjum Obróbki Skrawaniem

22 czerwca br. odbędzie się I Mazowieckie Sympozjum Obróbki Skrawaniem, które swoimi korzeniami sięga kilka lat wstecz. MSOS to młodszy brat Mazowieckiego Sympozjum Spawalniczego, które w tym roku odbędzie się już po raz szósty. Sympozja te skierowane są przede wszystkim do przemysłu i skupiają się na problemach, które stanowią codzienne wyzwania dla technologów w różnych gałęziach przemysłu metalowego. 

Rekrutacja na XVII edycję - 2022/23

Rekrutacja na XVII edycję.

Do końca października trwa rekrutacja na kolejną, już XVII edycję naszych studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC". Pomimo pandemii koronawirusa SARS CoV-2 nie wstrzymaliśmy się od prowadzenia naszych studiów podyplomowych. Zatem zapraszamy na kolejną XVII edycję.

Rekrutacja na XVI edycję

studia podyplomowe cad-cam-cnc

Rekrutacja na XVI edycję studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC" trwa do 31 października 2021 r. Pozostało jedno wolne miejsce.

Zdalne zajęcia dla XV edycji studiów podyplomowych CAD/CAM/CNC

office-365-zdalne-nuaczanie-pw

Pandemia choroby COVID-19 wywoływanej koronawirusem SARS-CoV-2 znacząco wpłynęła na funkcjonowanie wielu podmiotów, w tym szkół i uczelni wyższych. Dziś w celu zapewnienia ciągłości procesu dydaktycznego tam gdzie to jest możliwe wdrażane jest nauczanie zdalne - wykłady i ćwiczenia. 

Rekrutacja na XV edycję

studia podyplomowe cad-cam-cnc

Rekrutacja na XV edycję studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC" trwa do 10 lutego 2020 r.