Pracownik do Działu Produkcyjnego (9.05.2024)

Firma Inuru, startup technologiczny zajmujący się drukowaną elektroniką i integracją technologii OLED do różnych innowacyjnych produktów, m.in. opakowań, ubrań, gier, akcydensów, etykiet, poszukuje osób do działu produkcyjnego.
Oferta z dnia: 9.05.2024

Ogłoszenie skierowane jest do Studentów wszystkich roczników, doświadczenie na podobnych stanowiskach jest plusem, ale nie jest przez wymagane. Praca miałaby charakter stacjonarny, w dobrze skomunikowanej części Pragi, niedaleko Zakładu. Firma jest otwarta na realizację różnego rodzaju stażu i praktyk studenckich.

Szczegóły oferty znajdują się na portalu Biura Karier PW
 

Firma Inuru funkcjonuje na styku poligrafii, drukowanej elektroniki i technologii, dostarczając rozwiązania dla największych globalnych brandów, takich jak Coca-Cola. Długoterminowym celem spółki jest opracowanie nowego rodzaju opakowań w oparciu o technologię drukowanych display’ów, tak, aby wprowadzić mogły być one inteligentne, a jednocześnie wielokrotnego użytku. Więcej o firmie Inuru można przeczytać m.in. w nr 2/2024 Świata Druku (wersja PDF artykułu  »)