Konkurs ART of PACKAGING - Debiuty 2021

Grafika konkursu Art of Packaging 2021

ART of PACKAGING Debiuty promuje i nagradza pomysły młodych artystów w segmencie projektowania opakowań. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najlepszego opakowania, które nie funkcjonuje jeszcze na rynku i jest jedynie projektem/prototypem. Opakowania i projekty mogą zgłaszać studenci i młodzi niezależni twórcy. Poznaj KATEGORIE konkursowe »
Termin nadsyłania zgłoszeń przedłużono do 5.07.2021 r.
Regulamin konkursu »

Informacje o zmianach dla dwóch kategorii: OPAKOWANIE PRAGNIENIA i OPAKOWANIE PSZCZELE (w tym dłuższy termin nadsyłania projektów - do 9.07.2021).

Nastąpiły zmiany w konkursie dotyczących dwóch kategorii:

1) OPAKOWANIE PRAGNIENIA

NOWY, POPRAWIONY BRIEF KATEGORII DOSTĘPNY NA STRONIE INTERNETOWEJ www.artofpackaging.pl
(na mleko, sok i napój roślinny)
Uwaga: tu wystarczy przesłać jedynie projekt graficzny zgodny z Briefem!

Partnerem tej kategorii jest firma SIG, jeden z największych producentów opakowań do mleka i soków na świecie, która zwycięzcę kategorii chce zaprosić do swojej fabryki w Niemczech, abyś mógł zobaczyć jak pracują najlepsi!

2) OPAKOWANIE PSZCZELE

Partnerem tej kategorii jest Miasto Poznań, które będzie promować projektanta zwycięskiego opakowania zgodnego z podanym Briefem, we wszystkich swoich kanałach komunikacji, natomiast wybrane opakowanie zostanie wdrożone do produkcji.
To niezwykła okazja, aby od projektu przejść do realizacji!

Na prośby studentów przedłużamy termin dostarczenia prac TYLKO DO TYCH DWÓCH KATEGORII (PRAGNIENIA i PSZCZELE) do maksymalnie 9 LIPCA 2021.

ART OF PACKAGING to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku, organizowany od 2006 roku. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. ART OF PACKAGING ma dwie edycje: Debiuty oraz Professional.

Więcej informacji na stronie: http://artofpackaging.pl/

Kontakt:
e-mail: zgloszenia@artofpackaging.pl