21. Piknik Naukowy - fotorelacja ze stanowiska ZTP

plakat pikniku naukowego 2017

Dnia 3 czerwca 2017 r. Zakład Technologii Poligraficznych już po raz trzeci wystąpił na Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Tematem tegorocznej 21. już imprezy była Ziemia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich studentów i pracowników, którzy wzięli udział w przygotowaniu i obsłudze naszego stoiska.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Odwiedzający nasze stanowisko mogli zdobyć wiedzę na temat folii biodegradowalnych, zrobić swój arkusz papieru czerpanego oraz wydrukować ekologiczną torbę techniką sitodrukową. Od godziny 11:00 do 20:00 cały stadion, w tym i nasz namiot, oblegały tłumy odwiedzających. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wydruki z użyciem folii lentikularnych, gdzie studenci wykonywali obrazki wykorzystujące tzw. efekt flip: zrobiona na miejscu fotografia osoby odwiedzającej stanowisko zmieniała się w kulę ziemską w zależności od kąta patrzenia.