Szkoły letnie

Modelling and improvement of processes in supply chains

TRWA REKRUTACJA do szkół letnich w ramach programu SPINAKER 

Wydział Mechaniczny Technologiczny wraz z Wydziałem Transportu zapraszają do udziału w szkole letniej programu SPINAKER organizowanego przez NAWA. Przewidziany limit uczestników to 15 osób. Szkoła obejmuje łącznie 60h zajęć dydaktycznych o charakterze wykładów, warsztatów oraz laboratoriów. Szkoły letnie dotyczyć będą procesów w łańcuchach dostaw. Uwaga zostanie skupiona na ich projektowaniu, modelowaniu oraz optymalizacji.

Podczas zajęć wykorzystane zostaną nowoczesne narzędzia komputerowe. Nacisk zostanie położony na przekazanie wiedzy praktycznej, która zwiększy kompetencje studentów i będzie mogła być przez nich wykorzystana w dalszej edukacji lub przyszłej pracy zawodowej.

Szkoły letnie dedykowane dla studentów zagranicznych. Zarówno tych, którzy zdecydują się na przyjazd do Warszawy w ramach programu Spinaker jak i uczących się w Polsce na co dzień.

Więcej informacji na temat naboru dostępnych jest na stronie.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z warunkami uczestnictwa, ogólnymi założeniami programu oraz rejestracji online. Informacja na temat szkoły letniej Wydziału Mechanicznego Technologicznego i Wydziału Transportu pod adresem.