Konsultacje

Semestr zimowy 2022/2023

Nazwisko i imię, nr telefonu, e-mail Numer pokoju

dr inż. Antczak Paweł

tel. (22) 234 81 28

e-mail: pawel.antczak@pw.edu.pl

ST121

dr hab. inż. Bagiński Jan, prof. uczelni

tel. (22) 234 81 27

e-mail: jan.baginski@pw.edu.pl

ST12

dr Bańka Michał

tel. (22) 234 81 25

e-mail: michal.banka@pw.edu.pl

ST119

dr inż. Buczacki Aleksander

tel. (22) 234 81 26

e-mail: aleksander.buczacki@pw.edu.pl

ST120

dr inż. Chyba Zbigniew

tel. (22) 234 85 22

e-mail: zbigniew.chyba@pw.edu.pl           

ST13

dr inż.  Ejsmont Krzysztof

tel. (22) 234 81-28

e-mail: krzysztof.ejsmont@pw.edu.pl           

ST121

dr hab. inż. Gepner Paweł, prof. uczelni

tel. (22) 234 81 29

e-mail: pawel.gepner@pw.edu.pl

ST123 

dr Gavkalova Nataliia

tel. (22) 234 85 68

e-mail: nataliia.gavkalova@pw.edu.pl  

ST050

dr inż. Gładysz Bartłomiej

tel. (22) 234 81 29

e-mail: bartlomiej.gladysz@pw.edu.pl

ST123

prof. dr hab. inż. Jacyna-Gołda Ilona

tel. (22) 234 81 23

e-mail: ilona.golda@pw.edu.pl

ST120

Po uzgodnieniu przez MsTeams, ew. stacjonarnie czwartki 9:30-10:30

dr inż. Kamiński Andrzej

tel.  (22) 234 81 30

e-mail: andrzej.kaminski@pw.edu.pl

ST122

Czwartki, 11:15-12:00 (uzgodnienie przez e-mail)

dr hab. inż. Kluczek Aldona, prof. uczelni

tel. (22) 234 81 31

e-mail: aldona.kluczek@pw.edu.pl

ST116

MsTeams

Uzgodnienie terminu i formy konsultacji

dr inż. Korkosz-Gębska Jolanta

tel. (22) 234 81 31

e-mail: jolanta.gebska@pw.edu.pl

ST101

Po wcześniejszym umówieniu spotkania drogą e-mailową:

Czwartki w godz. 10:00-11:30 (do 08.12.2022 r.)

Piątki w godz. 10:00-11:30 (od 16.12.2022 do 27.01.2023 r.)

dr inż. Krawiec Jerzy

tel. (22) 234 81 25

e-mail: jerzy.krawiec@pw.edu.pl

MsTeams

Uzgodnienie terminu i formy konsultacji

dr inż. Krwawicz Małgorzata

tel. (22) 234 81 27

e-mail: malgorzata.krwawicz@pw.edu.pl

ST12

MsTeams (po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą mailową), spotkanie face-to-face w pokoju ST12 w środy 12.15-13.00 (po wcześniejszym potwierdzeniu spotkania drogą mailową)

dr inż. Krystosiak Krzysztof

tel. (22) 234 81 28

e-mail:  krzysztof.krystosiak@pw.edu.pl

ST121

dr  Kukurba Maria

tel. (22) 234 81 24

e-mail: maria.kukurba@pw.edu.pl

ST101

MsTeams (po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą mailową), spotkanie face-to-face w pokoju ST101 wtorki 12.15-13.00 (po wcześniejszym potwierdzeniu spotkania drogą mailową)

mgr  Kowalczyk Tomasz

tel. (22) 234 81 28

e-mail: tomasz.kowalczyk@pw.edu.pl

ST121

dr Maleńczyk Izabela

tel. (22) 234 81 33

e-mail: izabela.malenczyk@pw.edu.pl           

ST112

Poniedziałki 10:30-12:00 lub MsTeams

Wymagane wcześniejsze potwierdzenie spotkania drogą mailową

dr hab. inż. Leonid Moroz

tel. (22) 234 81 29

e-mail: leonid.moroz@pw.edu.pl  

ST123

dr inż. Salwin Mariusz

tel. (22) 234 81 31

e-mail: mariusz.salwin@pw.edu.pl

ST116

prof. dr hab. inż. Santarek Krzysztof

tel. (22) 234 82 71 

e-mail: krzysztof.santarek@pw.edu.pl      

NT229

dr Seretny Marek

tel. (22) 234 81 30 

e-mail: marek.seretny@pw.edu.pl  

ST122

dr Shmygol Nadiia

tel. (22) 234 85 68

e-mail: nadiia.shmygol@pw.edu.pl  

ST050

mgr inż. Siedlecka-Wójcikowska Teresa

tel. (22) 234 81 33 

e-mail: teresa.siedlecka@pw.edu.pl

ST112

dr Trzaskowska-Dmoch Adrianna

tel. (22) 234 85 22

e-mail: adrianna.dmoch@pw.edu.pl

ST13

dr inż. Wachnik Bartosz

tel. (22) 234 81 28

e-mail: bartosz.wachnik@pw.edu.pl

ST121

dr inż. Wojtachnik Robert

tel. (22) 234 81 30

e-mail: robert.wojtachnik@pw.edu.pl

ST122, ST108

mgr inż. Wybraniak-Kujawa Martyna

tel. (22) 234 81 25

e-mail: martyna.wybraniak@pw.edu.pl

ST119

mgr Zalewska-Traczyk Małgorzata

tel. (22) 234 81 33

e-mail: malgorzata.traczyk@pw.edu.pl

ST112